Bez Ekologické Stopy (BES)


O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

 

Naše řešení BES (Bez Ekologické Stopy) je založeno na

-          vysoké  a širokospektrální účinnosti přípravku VertEsprit ANK,

-          jeho zdravotní nezávadnosti a

-          ekonomické výhodnosti.

Inovativní biocidní přípravek VertEsprit ANK je možné dodávat přímo k Vám na místo použití. 

Ekonomika je založena na bezkonkurenční ceně přípravku VertEsprit ANK dodaného na místo aplikace a jeho přiměřeném dávkování v závislosti na požadované aplikaci.

 

Abyste se mohli přesvědčit, že náš systém bude fungovat i ve Vašich podmínkách, nabízíme bezplatné odzkoušení. Během jednoho nebo dvou dnů se sami přesvědčíte, jak je naše řešení účinné (obvykle není třeba delší doby na zjištění účinného působení našeho přípravku v celém systému TUV). Na výsledky z laboratoře se čeká obvykle 7 až 10 dnů. Takže nejpozději do 12 dnů od zahájení předváděcího provozu, pokud jde o dávkování do TUV, budete znát výsledek.

 

Rádi Vás osobně navštvíme, po dohodě s Vámi určíme nejvhodnější způsob aplikace a posléze provedeme provozní odzkoušení. Poté si můžete sami ověřit účinnost prostřednictvím nezávislé, akreditované laboratoře. 

 

Pokud výsledky budou uspokojivé, můžete se rozhodnout, zda si naši službu ponecháte.
 

Předvedení účinnosti našeho přípravku VertEsprit ANK přímo u Vás provedeme bezplatně.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.